Účetní Junior

Český výrobce krbů a kamen HS Flamingo hledá do svého kolektivu kolegu na pozici ÚČETNÍ Junior.

Lokalita: třída Osvobození 65, Broumov
Kontakt: Martin Huml
E-mail: m.huml@hsflamingo.cz
Telefon: 731 616 757

Náplň práce:

  • evidence a zúčtování přijatých faktur,
  • evidence majetku,
  • zpracování interních účetních dokladů,
  • další úkoly spojené s prací účetní,
  • vedení účetní agendy v systému Solitea VARIO.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání se zaměřením na finance a účetnictví,
  • základní znalost účetnictví a daňové problematiky,
  • dobrá znalost MS Office (Excel, Word, Outlook),
  • vhodné i pro absolventy,
  • aktivní přístup, pečlivost, samostatnost, dobré komunikační schopnosti.

Dostanete od nás:

  • zázemí stabilní společnosti,
  • přátelský kolektiv a moderní pracovní prostředí,
  • možnost občasné práce z domova,
  • možnost nástupu: ihned,
  • kurz účetnictví pro úplně začátečníky,
  • Platové ohodnocení od 30.000 – 35.000,
  • 3 dny sickdays,
  • 5 týdnů dovolené.

Nástup je možný ihned. První týdny si vás vezme pod křídla zkušenější kolega. Vše vás naučí a následně budete vykonávat práci samostatně.

Kontakt: Martin Huml, tel. 731 616 757, e-mail: m.huml@hsflamingo.cz