Skladník / skladnice

Český výrobce krbů a kamen HS Flamingo hledá do svého kolektivu nové lidi do skladu. Jedná se o pozici Skladník / skladnice – vychystávání a balení zboží.

Lokalita: třída Osvobození 65, Broumov
Kontakt: Lukáš Harviš
E-mail: l.harvis@hsflamingo.cz
Telefon: 603 788 668

Český výrobce krbů a kamen HS Flamingo hledá do svého kolektivu nové lidi do skladu. Jedná se o pozici Skladník / skladnice – vychystávání a balení zboží.

Náplň práce:
  • Vychystávání, balení zboží
  • Práce se čtečkami
  • Práce na hlavní pracovní poměr celoročně
Požadujeme:
  • Pracovitost a pečlivost
  • Základní znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz C výhodou (s příplatkem)
Dostanete od nás:
  • Platové ohodnocení od 30.000
  • Stylové oblečení
  • 3 dny sickdays
  • 5 týdnů dovolené
  • Stabilní zázemí společnosti s 15ti letou tradicí
Nástup je možný ihned. První týdny si vás vezme pod křídla zkušenější kolega. Vše vás naučí a následně budete vykonávat práci samostatně.

Kontakt: Lukáš Harviš, tel. : +420 603 788 668, e-mail: l.harvis@hsflamingo.cz