Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku Přejít na vyhledávání

Řidič/ka nákladního vozidla – brigáda

Společnost Marius Pedersen a.s. hledá zaměstnance na pozici řidič/ ka nákladního vozidla – brigáda.

Lokalita: Heřmánkovice 181, Heřmánkovice
Kontakt: Ing. Michal Kárník
E-mail: cv@mariuspedersen.cz
Telefon: 734 411 019

Společnost Marius Pedersen a.s. hledá zaměstnance na pozici řidič/ka nákladního vozidla – brigáda.

Místo výkonu práce:

  • provozovna Heřmánkovice (okres Náchod)

Náplň práce:

  • řízení kontejnerových a svozových vozidel

Požadujeme:

  • dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost
  • řidičské oprávnění skupiny C + E výhodou
  • platný profesní průkaz řidiče
  • smysl pro zodpovědnost
  • aktivní a samostatný přístup k práci
  • osvědčení ADR výhodou

Nabízíme:

  • zodpovědnou práci ve stabilní společnosti s vedoucím postavením na trhu v oblasti nakládání s odpady
  • pracovní poměr DOHODU O PRACOVNÍ ČINNOSTI nebo DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • nástup možný ihned, nebo po vzájemné dohodě
  • možnost rozšíření kvalifikace a získání pracovního poměru na dobu neurčitou

Další informace:
V případě zájmu o tuto nabídku volejte p. Ing. Michala Kárníka - tel.: 734 411 019 nebo zašlete kontakt e-mailem: cv@mariuspedersen.cz.
V písemném kontaktu uvádějte do předmětu zprávy "Brigáda Heřmánkovice".