Uklízeč/ka

Společnost PROMA REHA, s.r.o., hledá do svého týmu nově zaměstnance na pozici uklízeč/ ka.

Lokalita: Tovární 84, Meziměstí
E-mail: kariera@promareha.cz
Telefon: +420 775 776 083

Společnost PROMA REHA, s.r.o., přední český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá posilu do svého týmu pro výrobní závod Meziměstí na pozici UKLÍZEČ/KA. Její hlavní náplní práce bude úklid provozních prostor závodu.

Náplň práce :

  • Úklid provozních prostor závodu úklidovým strojem
  • Výpomoc kolegyni při úklidu administrativních prostor a sociálního zázemí v době zvýšené potřeby úklidu (mytí oken, stavební práce, dezinfekce)
  • Zástup za kolegyni v případě její nepřítomnosti

Požadujeme :

  • Základní nebo SŠ vzdělání
  • Spolehlivost a samostatnost
  • Časovou flexibilitu
  • Smysl pro pořádek a čistotu
  • Manuální zručnost

Výhodou :

  • Praxe na podobné pozici

Nabízíme :

  • Zajímavou a odpovědnou práci v prostředí stabilní české společnosti
  • Zaškolení
  • Práce v jednosměnném provozu
  • Benefity : stravenky/stravenkový paušál, firemní akce

Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním veškerých osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu (EU) 2016/679 a zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Tyto údaje poskytujete společnosti PROMA REHA, s.r.o., se sídlem Riegrova 342, 552 03 Česká Skalice výhradně za účelem zaměstnání a účasti ve výběrovém řízení a to po dobu trvání výběrového řízení, respektive po dobu výběru uchazeče o zaměstnání na volnou pracovní pozici a poté ještě po dobu 2 měsíců po skončení výběrového řízení, respektive po ukončení výběru uchazeče o zaměstnání z důvodu oprávněných zájmů Správce, pokud z obecně závazných právních předpisů nevyplývá lhůta delší. Tento svůj souhlas můžete kdykoliv písemně odvolat

Místo pracoviště: Meziměstí

Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek ( 6 hodin/den – 7.00-13.30 hodin)

Délka pracovního poměru: Na dobu určitou, po zapracování možnost změny na neurčitou

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Nástup: Nástup možný ihned

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail kariera@promareha.cz, telefonní kontakt : +420 775 776 083