Údržbář/ka

Společnost PROMA REHA, s.r.o., přední český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá posilu do svého týmu pro výrobní závod v Meziměstí - zaměstnance na pozici ÚDRŽBÁŘ/ KA.

Lokalita: Tovární 84, Meziměstí
Kontakt: Monika Házová
E-mail: hr@promareha.cz
Telefon: 775 776 094

Společnost PROMA REHA, s.r.o., přední český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá posilu do svého týmu pro výrobní závod v Meziměstí - zaměstnance na pozici ÚDRŽBÁŘ/KA.

Náplň práce:

  • preventivní údržba strojů a zařízení
  • opravy strojů a strojního vybavení
  • kontrola, údržba a opravy podpůrných zařízení jako kompresory a rozvody vzduchu
  • údržba a opravy sociálního zázemí

Požadujeme:

  • SŠ vyučení  (obor – strojní zámečník, opravář strojů, mechanik strojů a zařízení, elektromechanik)
  • praxi na podobné pozici min 2 roky
  • řidičský průkaz sk. „B“
  • spolehlivost, samostatnost a časovou flexibilitu

Výhodou:

  • platné oprávnění obsluhy MV
  • platné přezkoušení - vyhláška č. 50/1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice

Nabízíme:

  • zajímavou a odpovědnou práci v prostředí stabilní české společnosti
  • zaškolení
  • práce v jednosměnném provozu
  • odměňování závislé na kvalitě odváděné práce
  • benefity: stravenkový paušál, služební mobil + zvýhodněné volání pro rodinné příslušníky, firemní akce

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail hr@promareha.cz, tel. kontakt: +420 775 776 094.