Technik slaboproudých technologií

AG COM, s. r. o., hledá zaměstnance na pozici technik slaboproudých technologií.

Lokalita: Broumov, Broumov
Kontakt: Venuše Středová
E-mail: stredova@agcom.cz
Telefon: 495 405 915

Profil společnosti

  • Jsme česká společnost a na trhu působíme již 30 let. Jsme jedním z největších dodavatelů slaboproudých technologií v regionu Královéhradeckého kraje. Zabýváme se projekcí, realizací a servisem slaboproudých technologií.
Náplň práce
  • Instalace slaboproudých technologií (metalické a optické kabeláže, CCTV, PZTS, EPS, evakuační rozhlas …). Samostatné jednání ve věcech technických s ostatním profesemi v rámci stavby. Aktivní spolupráce s kolegy při přípravě a realizaci zakázky.
Požadujeme
  • SŠ vzdělání v oboru elektro, zaměření slaboproud výhodou.
  • Vhodné i pro absolventy.
  • Zkušenost na podobné pozici výhodou.
  • Osvědčení dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. výhodou. Případně zajistíme doplnění.
  • Řidičský průkaz skupiny „B“, aktivní řidič.
  • Schopnost práce v týmu, dobré komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost a manuální zručnost.
  • Aktivní zapojení do projektů a ochota učit se novým věcem.
Nabízíme
  • Práci na zajímavých projektech v přátelském kolektivu ve stabilní společnosti.
  • Podporu dalšího vzdělávání, možnost profesního růstu.
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, mobilní telefon.
  • Ohodnocení dle praxe, vzdělání, výkonu a šířky specializace.
  • Benefity ve výši 24 000,- Kč ročně.
  • Nástup dle dohody. Pracovní poměr na dobu určitou v délce 1 rok. V případě oboustranné spokojenosti po 1 roce smlouva na dobu neurčitou.
Další specifikace
  • Místo práce: doplnění instalační skupiny pro „Broumovský“ region, možnost výjezdů na montážní práce po celé ČR
  • Obor práce: elektrotechnika - Technik slaboproudých technologií
  • Mzda: dohodou
  • Typ pracovní smlouvy: hlavní pracovní poměr
  • Požadované vzdělání: SŠ, nebo vyučen v oboru elektro
  • Termín nástupu: dohodou, možno ihned
Adresa, kam budou zasílány CV uchazečů:
e-mail: stredova@agcom.cz, tel.: 495 405 915