Radiologický asistent

Oblastní nemocnice Náchod a.s. hledá zaměstnance na pozici radiologický asistent v Broumově.

Lokalita: Smetanova 91, Broumov
Kontakt: Bc. Eva Jará
E-mail: jara.eva@nemocnicenachod.cz
Telefon: 728 215 931

Náplň práce:

  • Radiologický asistent provádí radiologické zobrazovací i kvantitativní postupy, léčebné aplikace ionizujícího záření a poskytuje specifickou ošetřovatelskou péči v souvislosti s radiologickými výkony.
  • Zajišťuje radiační ochranu, a ve spolupráci s lékařem se podílí na diagnostické a léčebné péči.

Požadujeme:

  • vzdělání dle § 8 zákona č. 96/2004 Sb., o nelékařských zdravotnických povoláních
  • trestní bezúhonnost
  • zdravotní způsobilost

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • nástupní mzdu od 31 010 Kč (mzdové podmínky budou upřesněny při osobním jednání) + příplatek za práci ve ztíženém pracovním prostředí
  • nástup možný ihned, popř. dle dohody
  • vhodné i pro absolventa
  • zaměstnanecké benefity
  • dotovaná strava v areálu nemocnice
  • pomoc při zajištění ubytování
  • stabilizační odměnu 20 000 Kč při setrvání v pracovním poměru 18 měsíců při úvazku 1,0
  • příspěvek na ubytování (trvalé bydliště mimo Královéhradecký kraj) ve výši 3 500 Kč na 24 měsíců

Kontakt: Bc. Eva Jará, tel.: 728 215 931, e-mail: jara.eva@nemocnicenachod.cz