Pracovník údržby a správy areálu kláštera

Agentura pro rozvoj Broumovska hledá aktuálně zaměstnance na pozici pracovník údržby a správy areálu kláštera.

Lokalita: Klášterní 1, Broumov
Kontakt: Helena Sejkorová
E-mail: helena.sejkorova@broumovsko.cz
Telefon: 725 981 428

Náplň práce:

  • práce na údržbě a rozvoji národní kulturní památky

Požadavky:

  • úplné střední odborné vzdělání s maturitou
  • manuální zručnost
  • organizační schopnosti
  • chuť pracovat
  • zkušenost s údržbou nemovitostí a vedením kolektivu vítána

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz
  • atraktivní prostředí národní kulturní památky
  • zajímavou práci v přátelském pracovním prostředí
  • práci na plný úvazek
  • 4 týdny dovolené
  • po zaučení možnost zvýšení mzdy

V případě zájmu zašlete životopis na helena.sejkorova@broumovsko.cz.