Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku Přejít na vyhledávání

Manažer/ka zahraničního nákupu - Produktový manažer/ka

ČEKO IMPORT a.s. hledá do svého týmu zaměstnance na pozici manažer/ ka zahraničního nákupu - produktový manažer/ ka.

Lokalita: Klášterní 3, Broumov
Kontakt: Ing. Milan Šafář
E-mail: prace@cekoimport.cz
Telefon: +420 603 277 655

Společnost ČEKO IMPORT a.s. hledá zaměstnance na pozici manažer/ka zahraničního nákupu - produktový manažer/ka.

Náplň práce:

  • zajištění dodávek zboží ze zahraničí
  • komunikace s dodavateli, aktivní vyhledávání nových dodavatelů
  • zajištění logistiky zboží od dodavatelů
  • výběr nových produktů ve spolupráci s obchodním oddělením, zkoušení nových produktů, příprava dokumentace, interní prezentace nových produktů
  • sledování konkurence
  • podpora obchodního oddělení
  • spolupráce při tvorbě nabídek

Požadujeme:

  • vzdělání SŠ/VŠ je výhodou, ale určitě ne podmínkou
  • znalost AJ slovem i písmem (většina komunikace s dodavateli probíhá v AJ)
  • dobrá znalost práce na počítači
  • vztah k technice a ochota učit se novým věcem
  • organizační schopnosti
  • schopnost pracovat s velkým množstvím informací a umět s nimi efektivně nakládat
  • schopnost rychle se učit něčemu novému
  • dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • schopnost aktivně spolupracovat s ostatními kolegy
  • samostatnost a schopnost dotáhnout věci do konce
  • časová a pracovní flexibilita
  • CV v angličtině + v češtině

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr na plný úvazek
  • mzdu 35-70.000 Kč/měsíc
  • perspektivní zaměstnání s možností osobního růstu
  • zajímavou práci s možností poznat prostředí zahraničního obchodu
  • zázemí stabilní firmy s dlouholetou tradicí
  • možnost využívání fitness, lezecké stěny, bowlingu
  • nástup možný ihned

Místo výkonu práce: Broumov

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail prace@cekoimport.cz, tel. kontakt: 603 277 655.