Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku Přejít na vyhledávání

Business development manager

Agentura pro rozvoj Broumovska rozšiřuje svůj tým, aktuálně volná pozice Business development manager.

Lokalita: Klášterní 1, Broumov
Kontakt: Iveta Vlachová
E-mail: iveta.vlachova@aprb.cz
Telefon: 775 013 839

Agentura pro rozvoj Broumovska hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici Business development manager.

Stručný popis pozice:

Poskytujeme služby investorům pro jejich projekty v regionu Broumovsko, tím přebíráme odpovědnost za přípravu, realizaci a rozjezd start-upových firem do jejich osamostatnění. Očekáváme, že v této pozici budete zpracovávat podklady k jednotlivým projektům pro investiční rozhodnutí, vybírat první kolegy a společně s nimi projekty rozjíždět, strategicky řídit a prezentovat jejich výsledky. Klíčové je projektové a procesní myšlení, orientace v ekonomických agendách a controllingu, umění práce s lidmi, schopnost prezentovat projekty a porozumění specifikům různých odvětví průmyslu a služeb.

Klíčové kompetence:

  • Vytváření podkladů, business plánů a projekcí pro připravované investiční příležitosti.
  • Analytické projektové myšlení a schopnost zpracovat logický rámec projektu.
  • Strategický přístup a řízení rozvoje projektů, firem a lidí v nich.
  • Disciplína a schopnost sbírat a zpracovávat data nutná k dobrému reportingu, prezentování výsledků investorům.

Koho hledáme:

  • Zralou osobnost, která se nebojí velkých cílů a která:
  • má strukturované myšlení a ví o čem je podnikání
  • má zkušenosti s řízením firem
  • orientuje se v různých typech firem a odvětví
  • umí pracovat s rozpočty a forecasty
  • je týmový hráč
  • je disciplinovaná, trpělivá a má nadhled
  • unese odpovědnost a ráda se učí nové věci
  • je vyrovnanou osobností, se kterou je radost spolupracovat
  • … a které bije srdce pro smysluplné projekty u nás na Broumovsku.

Co nabízíme:

  • atraktivní prostředí národní kulturní památky
  • zajímavou práci v přátelském pracovním prostředí
  • práci na plný úvazek
  • pružnou pracovní dobu
  • možnost kombinovat práci v Broumově s prací z domova
  • 4 týdny dovolené
  • prostor pro uplatnění nápadů a zkušeností
  • rozumné finanční ohodnocení

Předpokládaný nástup:

  • dle dohody

Platové podmínky:

  • dle předpokladů a dohody, očekáváme seniorní postavení

Své CV, motivační dopis a kontakt na osoby, které mohou poskytnout pracovní reference, posílejte do 6. 6. 2022 na e-mail iveta.vlachova@aprb.cz.

Co byste měli vědět o Agentuře pro rozvoj Broumovska?

V roce 2022 slavíme 18 let od našeho vzniku. Zároveň se díváme vpřed a během příštích 10 let chceme Broumov posunout dále k otevřenému evropskému městu kultury a Broumovsko k místu, které se světem řeší podstatné. Abychom toho dosáhli, chceme se opřít o rozmanité obchodní příležitosti v regionu, vytvářet pracovní místa a dávat tak regionu potřebnou mízu.